Iedereen rouwt op zijn eigen manier, voor de een is het wat moeilijker dan voor de ander om er weer een beetje bovenop te komen. Een goed rouwproces kan hier bij helpen. Wij hebben daarom een lijst opgesteld met 10 rouwverwerking tips om je hierbij te helpen.
Wat zijn symptomen van een naderende dood? Wij leggen in dit artikel uit wat tekenen zijn van iemand die op sterven ligt en bijna gaat overlijden. Zo weet je als naaste iets beter wat er gaat gebeuren als iemand op sterven ligt.
Wat is een passend geschenk voor iemand in rouw? Dat is een vraag die we vaak voorbij zien komen. Daarom geven we tien verschillende tips voor geschenken die je kunt geven aan iemand die een dierbare verkoren is. Zeker weten dat er iets tussen zit wat je geschikt vindt.
Je bent uitgenodigd voor een uitvaart, maar hoe hoor je je eigenlijk te gedragen? Lees alles over etiquette op een begrafenis of crematie.
Wat gebeurt er met je Facebookpagina als je overlijdt? Dat kun je zelf bepalen en nu al regelen. Je kunt o.a. kiezen voor een gedenkpagina op Facebook.
Vind hier alle inspiratie voor een uitvaart in de lente. Lees de mogelijkheden om op een mooie manier gebruik te maken van dit seizoen tijdens het afscheid.
Vind hier tips en inspiratie voor het rouwvervoer versieren. Van een rouwauto tot paard en wagen, alle ideeën komen voorbij.
Maar liefst 50 inspirerende bedrijven meldden zich aan voor de RememberMe Dutch Funeral Awards 2025-2027. Bekijk hier de uiteindelijke winnaars per categorie.
Voor een afscheid met een gekleurd randje
Wij bieden uitvaartzorg op maat
Hulp nodig bij het vinden van een product? Of andere vragen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
RememberMe.nl heeft als missie om een persoonlijk afscheid te bieden, waar nabestaanden met een warm gevoel op terug kunnen kijken. Onze slogan “Voor een afscheid met een gekleurd randje” typeert ons. Wij brengen kleur aan tijdens de uitvaart, de kleur die bij iemand past. En die kleur en warmte willen we ook overbrengen aan mensen die met een overlijden en rouw te maken hebben.
Reacties (3)